A GTI oktatóinanak konferencián való részvétele

Utolsó módosítás: 2018. október 08.

A Neumann János Egyetem által 2018. szeptember 27-28-án megrendezett III. Gazdálkodás és menedzsment „Versenyképesség és innováció” tudományos konferenciáján vettek részt a Gazdaságtudományi Intézet oktatói.

A Neumann János Egyetem Kertészeti és Vidékfejlesztési Kara (jogelőd Kecskeméti Főiskola Kertészeti Főiskolai Kar) idén már kilencedik alkalommal rendezte meg tudományos konferenciáját, melynek elnevezése korábban Erdei Ferenc Tudományos Konferencia volt, 2013-tól pedig neve Gazdálkodás és Menedzsment Tudományos Konferenciára változott. Ebben az évben a konferencia a versenyképesség és innováció témaköre köré szerveződött, a Gazdaságtudományi Intézet oktatói az alábbi előadásokat tartották:

Vezetés és szervezés I. szekció
Kozák Anita: Munkahelyi elégedettség különböző dolgozói csoportokban

Gazdasági, ökonómiai szekció I.
Csorba László: A gazdasági szelekció eltérítése a versenyképesség érdekében
Csugány Julianna – Tánczos Tamás: A magyar gazdaság versenyképességi potenciálja a 21. századi technológiai-intézményi környezetben.