Nagy Mária coach, tanácsadó előadása

Utolsó módosítás: 2021. április 28.

2021. április 28-án Nagy Mária coach, tanácsadó, tréner tartott gyakorlati jellegű tréninget a duális képzésben résztvevő és az emberi erőforrások BA szakon tanuló hallgatók részére.

A gyakorlati feladatmegoldásokkal tarkított online tréning címe: Sikeres team ismérvei a Belbin-modellben, teamszerepek a gyakorlatban. A tréning során többek között szó esett Dr. Meredith Belbin életértől, kutatásai módszertanáról és modelljéről, továbbá a hallgatók képzeletben részt vehettek egy „sivatagi túlélő gyakorlaton", mely fényt derített teamszerepeikre (is). A tréning végén került sor a teamszerepek jellegzetességeinek leírására és magyarázatára.

A tréning az EFOP-3.5.1-16-2017-00011 „Duális és gyakorlatorientált képzések fejlesztése az Eszterházy Károly Egyetemen és a Magyar Agrár-és Élettudományi Egyetemen." című projekt támogatásával valósultak meg.

A hírt küldte: Dr. Juhász István, adjunktus