Vállalati szakemberek a marketingoktatásban

Utolsó módosítás: 2015. október 27.

Gazdálkodási és menedzsment szakos diákjaink marketingismereteinek gyarapodását két sikeres vállalati szakember és egy sikeres vállalkozó is segítette idén tavasszal, a marketingmenedzsment órák keretein belül.

Februárban Szőke István, az Agria Park Bevásárlóközpont igazgatójának előadását hallgattuk meg a bevásárlóközpontok helyzetéről, jövőjéről és működésük sajátosságairól.

Márciusban a Berill Belsőépítészeti Kft.-hez látogattunk el a Berva-völgybe, ahol Laczkó István ügyvezetővel beszélgettünk a bútoripari trendek változásáról, a vállalkozó élet kihívásairól és a Berill innovációs tevékenységéről.

Áprilisban egy volt diákunk, Végh Márió, GlaxoSmithKline Oral Care Category Manager (az Aquafresh, Corega, Parodontax és Sensodyne márkák magyaroszági márkamenedzsere), tartott előadást számunkra a „B" épületben az erős globális márkák építéséről és a marketingmenedzserek feladatairól.

Ezúton is köszönjük a fent említett szakembereknek, hogy megosztották velünk értékes tapasztalataikat!

Dr. Novotny Ádám, főiskolai docens, 2015. május