Neves szakmai trófeát hoztak el turizmusos hallgatók

Utolsó módosítás: 2020. január 22.

Korábban hírt adtunk arról, hogy az Eszterházy Károly Egyetem csapata továbbjutott a CheckINN Turisztikai Innovációs Verseny 2. fordulójába.

Most örömmel adhatunk számot róla, hogy a második fordulóban csapatunk, a „Futurity", kategóriájában (más szakmai területen kipróbált megoldás átültetése a szállodaiparba) első helyezést ért el SusE-rec, azaz a Sustainable Electronic Reception fenntartható e-recepció projektjével! Felkészítő tanáruk Somodi-Tóth Orsolya tanárnő volt.

A csapat tagjai:
Dóra Zsófia, turizmus-vendéglátás szak, III. évfolyam;
Kollman Lili Viola, turizmus-vendéglátás szak, III. évfolyam;
Székely Ákos, közösségszervezés szak, III. évfolyam.

A szép eredmény eléréséért köszönet illeti még az alábbi támogatókat: Líceum Televízió, Tourinform és Eger városi Jegyiroda, Hotel E*Stella** Superior Eger, Hotel Eger & Park****, Merkur Papír Kft., Sirály papírbolt.
A csapattagok eredményének megfelelő díjazásán felül az első hely azt is jelenti, hogy az MTSZA támogatási szerződést köt közösen meghatározásra kerülő szakmai projekt megvalósítására egyetemünkkel.

A díjátadóra a 2020.02.01-jén megrendezendő Turisztikai Évadnyitó Gálán kerül sor a Budapesti Kongresszusi Központban.