Tudományos Publikációs Díj

Utolsó módosítás: 2017. február 14.

Az Eszterházy Károly Egyetem Tudományos Publikációs Díját 2016-ban nyújtott kiemelkedő tudományos munkásságáért Dr. Csugány Julianna, a Közgazdaságtan Tanszék tanársegéd oktatója kapta meg.

A Tudományos Publikációs Díjat 2015-ben alapította a jogelőd Eszterházy Károly Főiskola, mellyel a tudományos kutatások terén kiváló eredményeket elért kutatók és doktoranduszok munkáját ismeri el.

Tanársegéd kategóriában a díjat 2016. évi tudományos munkásságának elismeréseként Dr. Csugány Julianna kapta, akinek 2016-ban 14 publikációja jelent meg, melyek közül kettő az MTA IX. Osztály listás folyóirataiban került publikálásra.

A díj átadására a 2017. február 10-én megrendezett keresztféléves diplomaátadó ünnepség keretében került sor.

Kollégánknak szívből gratulálunk!