TDK MOTIVÁCIÓS NAP

Utolsó módosítás: 2021. január 20.

TDK MOTIVÁCIÓS NAP 2020. november 05. csütörtök 9:00

Kedves Hallgatók!

Az Eszterházy Károly Egyetem, Gazdaságtudományi Kar Tudományos Diákköri Tanácsa Motivációs Napot szervez, amelynek célja, hogy felhívja a hallgatóság figyelmét a tudományos diákköri tevékenységre és ösztönözze az abban való részvételre.

A Motivációs Nap 2020. november 05-én, csütörtökön 9 órától kerül megrendezésre az egyetem B/120-as termében.

Ezúton szeretettel meghívunk és várunk minden olyan Hallgatót, akik a tudományos diákköri tevékenységet szeretnék jobban megismerni.

Az erkölcsi valamint részben anyagi elismerésen túl a TDK-n való részvétel kitűnő lehetőség a szakmai fejlődésre, egy TDK helyezés szakmai eredmény az önéletrajzban is, mivel egyre kevesebb a szóbeli vizsga, a szakmai tárgyú előadókészség gyakorlására is lehetőséget ad a TDK.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk:

SIKERES TDK MOTIVÁCIÓS NAP- Beszámoló: Letölthető dokumentum

Matiscsákné dr. Lizák Marianna
TDK felelős

A TDK Motivációs Nap a Hazai Tudományos Diákköri műhelyek támogatása,
NTP-HHTDK-19-0048 azonosítószámú „A tehetséges fiatalok kutatómunkájának segítése az EKE GTK TDK műhelyeiben" című pályázat támogatásával valósul meg.