Tanulmányi kirándulás

Utolsó módosítás: 2016. március 18.

Tanulmányi kirándulás a Robert Bosch Automotive Steering Kft-nél

2016. március 17-én az emberi erőforrások szakos hallgatók tanulmányi kirándulás keretén belül meglátogatták a Robert Bosch Automotive Steering Kft. új, 2014. szeptember 5-én felavatott maklári gyáregységét. A vállalat munkatársai személy- és haszongépjárművekbe gyártanak hidraulikus- és elektromos kormányműveket, kormányoszlopokat és kormánytengelyeket.

A látogatás során a HR osztály képviseletében a vállalat képzésért és fejlesztésért felelős munkatársa Farkas Emese, (volt emberi erőforrások BA szakos hallgatónk) a cég történetéről, HR részlegének tevékenységéről, feladatairól és személyügyi informatikai rendszeréről tartott színvonalas előadást. Ezt követően Csáki Tamás, informatikai vezető a vállalat HR feladatainak informatikai támogatásáról tartott prezentációt. A tanulmányi kirándulás részét képezte egy érdekes gyárlátogatás is, melynek során csatlakozott a csapathoz jelenleg a cégnél gyakorlatukat töltő három emberi erőforrások szakos hallgatónk is.

Ezúton is köszönjük a cég jeles képviselőinek, hogy színvonalas előadásaikkal bővítették hallgatóink szakmai látókörét!