Personal Hungary

Utolsó módosítás: 2015. november 17.

Tanulmányi kirándulás a Personal Hungary Emberierőforrás-menedzsment Szakkiállításon

2015. november 12-én a végzős emberi erőforrások szakos hallgatók tanulmányi kirándulás keretén belül meglátogatták a Personal Hungary - Emberierőforrás-menedzsment Szakkiállítást.

A rendezvényen hallgatóink számos szakember, felsővezető és döntéshozó mellett vehettek részt. A szakkiállításon, melyet a HR-esek éves csúcstalálkozóján is neveznek, rengeteg érdekes szakmai előadás és sok újdonság is várta hallgatóinkat többek között az alábbi témákban: tehetséggondozás; HR márkaépítés; munkatársak toborzása; kiválasztása és sikeres megtartása; személyzetfejlesztői szemlélet kialakítása a HR munkában; tréning; coaching.
Ezúton is köszönjük a kiállítás szervezőinek és személy szerint Gröbke Katalinnak a hallgatóinknak ingyenes belépést biztosító tiszteletjegyeket.