Átoktatással a siker felé – OTDK II. helyezés

Utolsó módosítás: 2021. április 26.

A 35. Országos Tudományos Diákköri Konferencia, Pedagógiai, Pszichológiai, Andragógiai és Könyvtártudományi szekció online konferenciáján, 2021. április 20-22 között rendezték meg a Közművelődés tagozatot, melyben egyetemünk korábbi hallgatója Székely Ákos II. helyezést ért el emberi erőforráshoz kötődő témájával, melyben a közművelődést elemezte ki a HR változásainak szempontjából.

Témavezetője Matiscsákné dr. Lizák Marianna a GTI Közgazdaságtan Tanszék mesteroktatója volt. A témát szakmai oldalról Kary József a Nemzeti Művelődési Intézet központvezetője támogatta.
A téma inspirációját Matiscsákné dr. Lizák Marianna emberi erőforrás gazdálkodás órája adta, amin a közösségszervezős hallgatók átoktatással vesznek részt. A kutatás alapjának kialakítását és formálását együttesen fejlesztette az oktató és hallgató.

Székely Ákos jelenleg Dániában tölti mesterképzését a Syddansk Egyetemen.

Gratulálunk a Hallgatónak és a támogató Kollégáknak egyaránt!
A kutatásról szóló publikációkat itt lehet elérni: https://www.researchgate.net/profile/Akos-Szekely