A GTI oktatóinak részvétele az MTA MAB konferenciáján

Utolsó módosítás: 2017. december 04.

Az MTA MAB Közgazdaságtudományi Szakbizottsága és a Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Kara által a Magyar Tudomány Ünnepe tiszteletére rendezett konferencián vettek részt a GTI oktatói.

A Magyar Tudományos Akadémia Miskolci Területi Bizottságának Közgazdaságtudományi Szakbizottsága és a Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Kara 2017. november 16-án EMBERKÖZPONTÚ GAZDASÁG címmel rendezett konferenciát a Magyar Tudomány Ünnepe tiszteletére, melyen a Gazdaságfejlesztési Kutatások Munkabizottság részéről a Gazdaságtudományi Intézet két oktatója tartott előadást. A Magyar Tudomány Ünnepének idei – Emberközpontú tudomány – mottójához igazított konferencián Dr. Csugány Julianna és Dr. Tánczos Tamás A humán erőforrás technológiai fejlődésben betöltött szerepének vizsgálata címmel tartottak előadást.