Kitüntetés a Gazdaságtudományi Intézetben

Utolsó módosítás: 2017. január 12.

2016. december 15-én, az intézményi évzáró fogadáson Csugány Julianna, a Közgazdaságtan Tanszék tanársegéd oktatója, a Lyceum Pro Scientiis Alapítvány „Eszterházy Károly Egyetemért" díj ezüst fokozatát kapta.

A Lyceum Pro Scientiis Alapítvány „Eszterházy Károly Egyetemért" díja
Az Eszterházy Károly Főiskola a Lyceum Pro Scientiis Alapítványt abból a célból hozta létre, hogy a felsőfokú szakemberképzést, a tudományos ismeretek bővítését, a nemzeti és az egyetemes kultúra közvetítését és az oktatás és gazdaság kapcsolatának fejlődését lehetőségeihez mérten felkarolja és támogassa az Eszterházy Károly Egyetemen.

2016-ban a díj ezüst fokozatát kapta:

Csugány Julianna tanársegéd, Gazdaságtudományi Intézet, Közgazdaságtan Tanszék.

Aktív oktatói és kutatói tevékenysége hatékony, pontos, gyors és szakmailag kifogástalan, mely mellett az oktatásszervezési feladatok ellátásában is vezető szerepet vállal.

Az intézmény működését önzetlenül támogatja, komoly kutatói pályafutása, oktatói tevékenysége elismerésre méltó.