KARRIER NAP A FŐISKOLÁN- magyar próbainterjú

Utolsó módosítás: 2016. április 21.

2016.04.19-én az Eszterházy Károly Főiskola Hallgatói Szolgáltató Központja Karrier Nap-ot rendezett a főiskola B. épületében, ahol az érdeklődő hallgatók magyar nyelvű próbainterjún vehettek részt, melyet Matiscsákné dr. Lizák Marianna oktatónk tartott.

Több szak (informatika-könyvtár, emberi erőforrás, földrajz-történelem szak) hallgatói éltek a lehetőséggel, akik megtudhatták, hogyan kell megjelenni egy interjún, hogyan zajlik le egy felvételi elbeszélgetés. Kikkel találkozhatnak az állásra jelentkezők az interjú során, és ott milyen tipikus kérdéseket tesznek fel Nekik, illetve mit kérdezzenek meg Ők a leendő munkáltatótól. Két emberi erőforrás szakos hallgató (Záborszki Lórántné és Dombi Brigitta) is aktívan részt vett az önismereti tesztek kitöltetésében, illetve az interjúztatásban, köszönet nekik érte.