Jövőkép - Vonzás és megtartás

Utolsó módosítás: 2019. május 22.

Az INNOVIB által 2019. május 16-án Miskolcon megrendezett Jövőkép - Vonzás és megtartás című konferencián Matiscsákné Lizák Marianna egyetemünk Közgazdaságtan Tanszékének oktatója volt az egyik felkért hozzászóló a Pódiumbeszélgetésen, melynek témája: Kihívások, trendek, innovatív ötletek, hogyan tartsuk itt és meg a jó szakembereket? Hozzászólásában Matiscsákné bemutatta a Hallgatóink körében készített motivációs felmérés eredményét is, hogy mi motiválja a munkaerőpiacra kilépő fiatalokat az elhelyezkedésben, mi a „jó" munkahely főbb jellemzői.