HVG Állásbörzén a GTI hallgatói

Utolsó módosítás: 2017. október 06.

HVG Állásbörzén az emberi erőforrások szakos hallgatók

2017. október 04-én a végzős emberi erőforrások szakos hallgatók tanulmányi kiránduláson vettek részt a HVG Állásbörzén. A Papp László Budapest Sportarénában megrendezésre kerülő eseményen több jeles hazai és külföldi tulajdonban lévő cég is képviseltette magát.

A HVG Állásbörze keretén belül a látogatók számos személyes tanácsadáson vehettek részt, illetve több neves hazai szakember érdekes előadását hallgathatták meg. A szakmai tanácsadások közül kiemelendő a próba állásinterjú, a frissdiplomásoknak szóló karriersarok vagy a grafológiai elemzés. A tanulmányút azért is volt különösen fontos hallgatóink számára, mert koncentráltan ismerhették meg a vállalatok pályakezdőknek is szóló állásajánlatait, gyakornoki programjait.

A hírt küldte: Juhász István