Personal Hungary

Utolsó módosítás: 2018. november 26.

Tanulmányi kirándulás a Zukunft Personal Hungary Szakkiállításon

2018. november 07-én az emberi erőforrások és a gazdálkodási és menedzsment szakos hallgatók egy csoportja tanulmányi kirándulás keretén belül meglátogatták a Zukunft Personal Hungary Szakkiállítást.

A rendezvényen hallgatóink számos szakember, felsővezető és döntéshozó mellett vehettek részt. A szakkiállításon, melyet a HR-esek éves csúcstalálkozóján is neveznek, rengeteg érdekes szakmai előadás és sok újdonság is várta hallgatóinkat többek között az alábbi témákban: tehetséggondozás; HR márkaépítés; munkatársak toborzása; kiválasztása és sikeres megtartása; személyzetfejlesztői szemlélet kialakítása a HR munkában; tréning; coaching.
Ezúton is köszönjük a kiállítás szervezőinek és személy szerint Gröbke Katalinnak a hallgatóinknak ingyenes belépést biztosító tiszteletjegyeket.

A hírt küldte: Juhász István