Kamarai Munkáért Díjban részesült Nagy Zoltán

Utolsó módosítás: 2020. január 17.

Munkája és hobbija a vendéglátás, a minőségi vendéglátás képviselete és megszerettetése a szakmában és a szakmai utánpótlás nevelésben.

2017-től főállásában az Eszterházy Károly Egyetem Gazdaságtudományi Intézet, Turizmus tanszékének mesteroktatójaként szolgálja az utánpótlás nevelést. Gasztroguru csapata tavaly decemberben első helyezést ért el XVIII. Dr. Ketter László Hagyományőrző Gasztronómiai Versenyen! 2011 óta szakmai vizsgaelnöki, mestervizsga elnöki és felnőttképzési szakértői tevékenységeket is végez a vendéglátás átfogó területén.

Alapítója és mozgatója a Heves Megyei Kereskedelmi és Iparkamara vendéglátós mesterei által létrehozott Vendéglátó Mesterek Klubjának, annak elnökeként és katalizátoraként már most nagyszerű sikereket ért el a megyei és hazai gasztronómia megreformálása, a helyi értékek és együttműködések megteremtése területén.

Gratulálunk a kitüntetéshez!