HVG Állásbörzén a GTI hallgatói

Utolsó módosítás: 2019. március 07.

2019. március 06-án a Gazdaságtudományi Intézet hallgatói tanulmányi kiránduláson vettek részt a HVG Állásbörzén. A Papp László Budapest Sportarénában megrendezésre kerülő eseményen több jeles hazai és külföldi tulajdonban lévő cég is képviseltette magát.

A HVG Állásbörze keretén belül a látogatók számos személyes tanácsadáson vehettek részt, illetve több neves hazai szakember érdekes előadását hallgathatták meg. A szakmai tanácsadások közül kiemelendő a próba állásinterjú, az önéletrajzírás, a karriercoaching, az önismeret, a munkahelyváltás, az időmenedzsment és a bértárgyalás témaköre. A tanulmányút azért is volt különösen fontos hallgatóink számára, mert koncentráltan ismerhették meg a vállalatok pályakezdőknek is szóló állásajánlatait, gyakornoki programjait.

A tanulmányi kirándulás az EFOP-3.5.1-16-2017-00011 Duális és gyakorlatorientált képzések fejlesztése az Eszterházy Károly Egyetemen című pályázat keretén belül valósult meg.

A hírt küldte: Juhász István