HVG Állásbörzén a GTI hallgatói

Utolsó módosítás: 2018. október 04.

HVG Állásbörzén az emberi erőforrások és a gazdálkodási és menedzsment szakos hallgatók

2018. október 03-án a végzős emberi erőforrások és a gazdálkodási és menedzsment szakos hallgatók tanulmányi kiránduláson vettek részt a HVG Állásbörzén. A Papp László Budapest Sportarénában megrendezésre kerülő eseményen több jeles hazai és külföldi tulajdonban lévő cég is képviseltette magát.
A HVG Állásbörze keretén belül a látogatók számos személyes tanácsadáson vehettek részt, illetve több neves hazai szakember érdekes előadását hallgathatták meg. A szakmai tanácsadások közül kiemelendő a próba állásinterjú, az önéletrajzírás, a self branding, az időmenedzsment és a bértárgyalás témaköre. A tanulmányút azért is volt különösen fontos hallgatóink számára, mert koncentráltan ismerhették meg a vállalatok pályakezdőknek is szóló állásajánlatait, gyakornoki programjait.

A hírt küldte: Juhász István